Náplň Zkittlez 10-OH-HHC 10%, CC9 - 40%, 1 ml

390 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 84
Náplň Zkittlez 10-OH-HHC 10%, CC9 - 40%, 1 ml

Detailní popis produktu

Náplň Zkittlez 10-OH-HHC 10%, CC9 - 40%, 1 ml  – ideální pro zlepšení nálady a snížení silného stresu. Vysoce kvalitní vape pero, které bylo navrženo pro každodenní relaxaci a odpočinek. Díky zákazu HHC přišla na trh řada dalších látek jejichš kombinací se dosáhlo legálního HIGH s ještě lepšími účinky a chutí než bylo klasické HHC, čas plyne a nové technologie získávání účinných látek z CBD nemá konce. 

Tekutina obsahuje kanabinoid 10-OH-HHC 10% je  ve srovnání s HHC 100% legální a můžete si ho užívat kdekoli. Tedy pro jeho prospěšné a euforické vlastnosti. 

Extrakt 10-OH-HHC 10%, který při výrobě používáme, je získáván hydrogenací extraktu kvalitního CBD. Nikdy vám nebudeme nabízet plně syntetické a chemické preparáty, které by mohly ohrozit vaše zdraví a neměly žádný přírodní základ. Hydrogenace je proces používaný mnoho let v potravinářském průmyslu při výrobě tuků. Jde tedy o standartizovaný ,, foodgrade,, výrobní proces. Díky profesionálnímu přístupu našich odborníků vám můžeme poskytnout skvělý 10-OH-HHC 10% extrakt.

Účinek terpenů: zábavné, probouzí aktivitu, stimuluje

Ideální pro: stimuluje chuť k jídlu, účinně snižuje stres

Chuť a vůně:  intenzivní zemitá, se slabým závanem citrusů

Složení terpenu: terpinolen, karyofylen, beta-ocimen, myrcen, beta-pinen, D-limonen, alfa-pinen, D-3 karen, D-alfa-pinen, linalool

Náplň: 10-OH-HHC 10%. Terpeny se přidávají v koncentraci 6%, které jsou registrovány FDA a jsou 100% organické. 

Obsah balení: HHC kapalina v kartuši: 1 ml, baterie: 230mAH - 2,6/3,3/4,0, kartuše atomizéru: sklo, keramika, nerez, těsnění PTFE (bez lepidel) maximální objem kartuše 1 ml, USB nabíječka

 

 

Náplň 10-OH-HHC 10% cartridge neobsahuje žádné ředící roztoky jako PG/VG , MCT apd. 

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

 

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr.

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: