7) Další 4-8 týdnů 12-12

19 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kód: 195
7) Další 4-8 týdnů 12-12

Detailní popis produktu

Další 4 týdny jsou možná poslední 4 týdny před sklizní, pokud že vaše genetika vyžaduje více času, pamatujte pouze na jedno pravidlo, je jedno jak dlouho kytka kvete, 2 poslední týdny nehnojte a to kvůli chuti. Chce to aby rostlina zpracovala všechny živiny které přijala aby vás při kouření neobtěžovali. Předposlední týden můžete dávat jen melasu a kokosový cukr, poslední týden už jen a pouze vodu.

První dva týdny v této fázi zvýšíme dávky hnojiv. V této době je rostlina nejhladovější, proto přizpůsobte krmení potřebám rostliny. Je lepší dát vždy méně hnojiva ale jestliže víte že jste dali 2 DL organického hnojiva na 1 litr vody a rostlina rostla pěkně, tak v této fázi můžeme zvýšit na 3DL na 1L vody jestliže rostlina zareaguje růstem můžeme dávky zvýšit. Ale pamatujte prosím na pravidlo, hnojit pouze jednou za 3 dny. Dejte rostlině čas nato aby mohla zpracovat hnojiva než jí dáte další nášup.

Od půlky květu zase snižujte dávky hnojiv, když už má rostlina pěkně nakročeno a květy jsou v půlce, tak už rostlina nepotřebuje tolik živin jako na začátku květu. Poslední týden nebo 2 už dávejte jen a pouze čistou PH upravenou vodu aby měla rostlina šanci přeměnit všechny cukry na květy. Při každém hnojení pamatujte na to že méně je více.

První dva týdny v této fázi otrhejte všechny spodní palice a listy aby zbytečně nebrali kytce energii a mohly ji přesměrovat do horních palic.

Teď už není moc co dělat pouze se posaďte a pozorujte rostliny každý den jak rostou a mluvte na ně oni vás slyší.

 

Věřím že stonky se prohýbají pod těžkými palicemi a je na čase je sklidit. Jo dobré sušit trávu co nejdéle aby se rozložil všechen chlorofyl a tráva neměla nepříjemně škrábavou chuť. Prostě usekněte celou kytku a pověste ji palicemi dolů a nechte pomalu sušit. Zkuste zlomit větev pokud že větev praskne tráva je usušená dobře pokud že větev nepraskne, tráva není ještě hotová.

Čím déle budete trávu sušit tím bude silnější. Proto vydloubněte kytku i s kořenem kolem kořene omotejte mokrý hadr a dejte kytku sušit, takto bude kytka schnout až 3 týdny ale za toto čekání budete odměněni šťavnatými palicemi.

A teď se mrkneme na organická hnojiva.

Pokud se ti článek líbil, podpoř mě a sponzoruj článek za 19 korun.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: